Сервоприводні стабілізатори напруги від ТМ РУСЕЛФ

З кожним роком наші оселі наповнюються новою, сучасною, цифровою технікою. Побутова техніка кожного дня стає «розумніше», більш комфортною, надійною і якісною. Однак, разом з цим вона, потребує високої якості електричного струму – тобто стабільної напруги, частоти.

Стабільність роботи сучасних електроприладів, а також строк напрацювання до виходу з ладу, напряму залежить від стабільності напруги в електричній мережі – тобто від завітних 220 В в розетці.

Переважна більшість електричних мереж України знаходиться перебуває у незадовільному стані, вже виробила свій проектний ресурс і потребує ремонту або заміни. Але на це потрібні колосальні фінансові витрати, яких, як завжди не вистачає. Тому, ми залишаємося з цією проблемою сам на сам і вимушені вирішувати питання за власний кошт.

Для вирішення проблем неякісного електроживлення використовуються стабілізатори напруги. Це може бути як стабілізатор напруги для відокремленого електроприладу(стабілізатор напруги для котла, стабілізатор для холодильника), так і стабілізатор напруги на весь дім/квартиру. В залежності від типу вашої електромережі стабілізатори напруги можуть бути однофазні і трьохфазні. За принципом комутації можна виділити три основних типи стабілізаторів напруги: сервоприводні стабілізатори напруги(електродинамічні), релейні, електронні стабілізатори. Найбільш поширеними серед побутових стабілізаторів напруги є сервоприводні стабілізатори.

Основні переваги сервоприводного типу нормалізаторів напруги:

-         безступеневе регулювання напруги на виході приладу(на відміну від релейних та електронних стабілізаторів напруги, сервоприводні стабілізатори напруги не вносять поміхи при регулюванні)

-         простота конструкції

-         низька ціна

-         оптимальне співвідношення ціна/якість.

Вітчизняним виробником стабілізаторів напруги сервоприводного типу є торгівельна марка RUCELF(Руселф). Цей виробник знаходиться на ринках СНД більше трьох років, і зарекомендував себе як надійний постачальник, продукція якого має високу якість, перевірену надійність, розгалужену мережу сервісних центрів та невисоку ціну. Сервоприводні стабілізатори напруги ТМ RUCELF базуються на мікропроцесорній платі керування, яка забезпечує найвищу в цьому класі швидкість регулювання та надає можливість при необхідності змінювати межі вхідної напруги а також точність вихідної напруги. Всі моделі обладнані захистом від короткого замикання, високої та низької напруги. Потужні моделі мають також режим «Транзит», який дозволяє підключати до вашої побутової мережі прилади, потужність яких перевищує допустиму потужність стабілізатора напруги. Всі ці переваги роблять ТМ RUCELF лідером вітчизняного ринку сервоприводних стабілізаторів напруги.

Наше підприємство є представником ТМ RUCELF і має можливість здійснювати поставки обладнання по всій Україні. Ми здійснюємо БЕЗКОШТОВНУ доставку продукції RUCELF в любе місто України. БЕЗ ПЕРЕДПЛАТИ. Сплатити за ваш заказ можна при отриманні у вашому місті.

Телефонуйте, і наші менеджери проконсультують Вас з любого питання, яке стосується енергопостачання. Також, у пригоді буде стаття ПІДБІР СТАБІЛІЗАТОРА НАПРУГИ.

Дізнатися, чи є у вашому місті наш сервісний центр ви зможете у розділі ГАРАНТІЇ. Ознайомитися з умовами отримання заказу можна в розділі ДОСТАВКА нашого сайту.

сервоприводный стабилизатор напряжения

Стабілізатори RUCELF® відносяться до електромеханічного типу стабілізаторів, що забезпечують плавне безступеневе  регулювання вихідної напруги з високою точністю її підтримки. Регулювання забезпечується сервопривідом, який автоматично відслідковує зміну вхідної напруги. Вихідна напруга вимірюється і порівнюється з еталонною напругою блоку керування. Якщо є
відхилення - тоді починає працювати серводвигун, налаштовуючи додаткову напругу так, щоб напруга на виході прийняла еталонні значення. Величина додаткової напруги, в залежності від коливання вхідної, або додається або віднімається з викривленої мережевої напруги.

 

стабілізатори напруги РУСЕЛФ